Підпишіться на нашу розсилку:
м.Одеса, вул. Жуковського, 32
+380(48) 737-34-31
+380(44) 360-08-98
горяча лінія (Viber, Telegram)+380(94) 930-74-31

Про круїзну компанію Центр Круїзів Одеси

«Центр Круїзів Одеси» є Агентом по Продажам в Україні круїзного підрозділу «MSC Cruises», найбільшої в світі приватної судноплавної компанії "Mediterranean Shipping Company", заснованого в грудні 2009 року.

Будучи однією з наймолодших круїзних компаній, «MSC Cruises» швидко завоювала і міцно утримує лідерство серед провідних світових круїзних операторів. Лайнери MSC поєднують в собі високий комфорт, вишуканий дизайн і сучасні технології.

Географія пропонованих круїзів на лайнерах компанії включає в себе захоплюючі морські подорожі по Північній Європі, трансатлантики, Карибському басейну, Південній і Північній Америці, Південній Африці та Індійського океану, Перської затоки і Середземного і Чорного морів.

Піднявшись на борт будь-якого круїзного лайнера компанії «MSC Cruises», Ви потрапляєте в чарівність водної стихії, світ розкоші і комфорту, привітності екіпажу, італійської гостинності та незабутніх вражень. В своїй діяльності «Центр Круїзів України» ставить за мету здійснити найпотаємніші мрії наших! Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є створення і розширення агентської мережі по всій Україні і за її межами, заснованій на принципах новаторства, професіоналізму, міцних партнерських відносинах.

Впевнені, співпраця з нашою компанією виправдає Ваші найсміливіші очікування і подорожі з «MSC Cruises» стануть доброю традицією для Вас!


Контакти

Наша адреса: :
м.Одесса, вул. Жуковського,32

Телефони : +38 048 7373 431

Телефон гарячої лінії:  +38 048 736-34-31,

Ваше ім'я:
Електрона пошта:
Ваше повідомлення: