Підпишіться на нашу розсилку:
м.Одеса, вул. Жуковського, 32
+380(48) 737-34-31
+380(44) 360-08-98
горяча лінія (Viber, Telegram)+380(94) 930-74-31

MSC Club

Ласкаво просимо до СВІТУ ПРИВІЛЕЇВ


MSC Club subscription procedure«MSC Cruises» цінує своїх гостей - особливо тих, хто подорожує з нами знову і знову. Саме тому ми раді надати Вам чудову можливість запросити Вас в дивовижний світ «MSC Club». Ексклюзивна можливість для тих, хто не уявляє своє життя без подорожей, для тих, хто, подорожуючи з нами в вимірі комфорту і стилю, продовжує пізнавати світ, і обов'язково буде винагороджений за це!

Бути членом «MSC Club» дуже вигідно для Вас, завдяки спеціальним знижкам, які дозволяють економити гроші. Не забувайте пред'являти свою карту «MSC Club» в туристичних агентствах, під час посадки на судно і під час круїзу, для того, щоб скористатися цими пільгами!

Стати членом MSC Club легко, є два шляхи зробити це:

- На борту судна, заповнивши анкету, яку знайдете в каюті або звернувшись в інформаційне бюро - Он-лайн, заповнивши форму за наступним посиланням на відповідну сторінку на сайті компанії «MSC Cruises»

Чим більше Ви подорожуєте, тим більше переваг Ви здобуваєте!

Є зареєстрованим користувачем, Ви отримуєте по 1 балу за кожну ніч, проведену на борту, а також додатковий бал за кожні 200 Євро, витрачені на борту. Є чотири види клубних карт, що дають різні переваги:

  • CLASSSIC - для членів клубу, які набрали до 21 бала
  • SILVER - для членів клубу, які набрали від 22 до 42 балів
  • GOLD - для членів клубу, які набрали від 43 до 99 балів
  • BLACK - для членів клубу, які набрали від 100 балів

Просто натисніть на відповідну іконку і дізнайтеся про переваги, які пропонує «MSC Club»