Підпишіться на нашу розсилку:
м.Одеса, вул. Жуковського, 32
+380(48) 736-34-31
Viber, Telegram, Whats App +380(50) 336-99-90
горяча лінія+380(94) 930-74-31

«MSC MERAVIGLIA»

Характеристики

Технічні характеристики
водотоннажність 167.600 тонн
довжина 315.3 м
Ширина 43 м
пасажирські палуби 19
Швидкість (макс.) 22,7 вузла
каюти 2250
пасажири 5700
стабілізатори качки є

Ідеальний відпочинок   на морі, в будь-який сезон

MSC Meraviglia - це поєднання сучасних технологій, любові до моря, дизайну, комфорту і практичності. Це лайнер, який засліпить своїх мандрівників.

Meraviglia в перекладі з італійської мови означає «диво», - і саме цим словом можна описати новий корабель круїзної компанії MSC: ексклюзивний дизайн нового покоління в поєднанні з інноваційними технологіями і безліччю розваг.

Новий флагманський корабель побудували на верфі STX в Сен-Назаре, Франція.

MSC Meraviglia - це витончене поєднання передових технологій, дизайну, комфорту, практичності і, звичайно ж, нестримну любов до моря.

Цей круїзний лайнер, безсумнівно, здивує всіх своїх пасажирів. MSC Meraviglia відкриє для своїх мандрівників весь світ, адже цей корабель може заходити в будь-який круїзний порт, в такий спосіб не обмежуючись у виборі напрямів.

У будь-який сезон на борту MSC Meraviglia всі пасажири зможуть насолоджуватися комфортним відпочинком завдяки новітньому дизайну як усередині кают, так і на палубах. Ексклюзивна зона MSC Yacht Club стане ще більше, а весь стелю внутрішнього променаду перетвориться на величезний LED-екран площею 480 м², на якому всі пасажири зможуть насолодитися неймовірними морськими панорамами, заходом, світанком і зоряним небом.