Підпишіться на нашу розсилку:
м.Одеса, вул. Жуковського, 32
+380(48) 737-34-31
+380(44) 360-08-98
горяча лінія (Viber, Telegram)+380(94) 930-74-31

«MSC MERAVIGLIA»Опис кают

«MSC Yacht Club Royal Suite» з великим балконом

Двоспальне ліжко, містка шафа. Ванна кімната з ванною і душем. Кондиціонер, інтерактивне телебачення, телефон та сейф. Wi-Fi з'єднання є (за окрему плату). Бар, холодильник і кава машина типу Nespresso. Площа близько 65 кв.м., з балконом площею 40 кв.м. З обіднім столом і власної гідромасажною ванною.

«MSC YACHT CLUB DELUXE SUITE» з балконом

Всі ліжка можуть бути односпальними або двоспальними (на вимогу). Просторий гардероб, ванна кімната з великою душовою кабіною. Інтерактивне телебачення, телефон. Wi-Fi доступ в інтернет (за окрему плату) міні-бар, кавоварка, сейф і кондиціонер. Площа близько 28 кв.м., з балконом.

«MSC YACHT CLUB INSIDE»

Всі ліжка можуть бути односпальними або двоспальними (на вимогу), просторий гардероб, ванна кімната з душем. Інтерактивне телебачення, телефон. Wi-Fi з'єднання (за плату), міні-бар, кавоварка, кондиціонер і сейф. Площа близько 16 кв.м.

«DUPLEX SUITE» - Двоповерховий люкс

Двоповерхова каюта. На основному рівні відкрита вітальня / їдальня кімната з диваном, який перетворюється в двоспальне ліжко. На другому рівні головна спальня з двоспальним ліжком, яка може бути перетворена в два односпальні ліжка (за запитом). Кондиціонер, 2 гардероба, 2 ванні кімнати (одна з ванною, одна з душовою кабіною), інтерактивне телебачення, 2 телефони, Wi-Fi доступ (за окрему плату), міні-бар і сейф. Великий балкон з джакузі. Площа близько 52 кв.м.

«SUITE WITH ANGLE BALCONY» - Люкс з кутовим балконом

Двоспальне ліжко, яка може бути перетворена в два односпальні ліжка (за запитом), кондиціонер, велика шафа, ванна кімната з душем, інтерактивне телебачення, телефон, Wi-Fi доступ (за окрему плату), міні-бар і сейф. Великий кутовий балкон з окремою гідромасажною ванною. Площа близько 28-38 кв.м.

«SUITE WITH ANGLE BALCONY» - Люкс з кутовим балконом

Двоспальне ліжко, яка може бути перетворена в два односпальні ліжка (за запитом), кондиціонер, велика шафа, ванна кімната з душем, інтерактивне телебачення, телефон, Wi-Fi доступ (за окрему плату), міні-бар і сейф. Великий кутовий балкон з окремою гідромасажною ванною. Площа близько 28-38 кв.м.

«BALCONY» - Каюта з балконом

Всі ліжка можуть бути як одномісними, так і двоспальними (на вимогу). Просторий гардероб, ванна кімната з душем або ванною, інтерактивне телебачення, телефон, Wi-Fi доступ (за окрему плату), міні-бар, кондиціонер і сейф. Площа близько 19 кв.м.

«FAMILY BALCONY» - Сімейна каюта з балконом

Сімейні каюти складаються з двох з'єднаних кают (1 внутрішня каюта + 1 каюта з балконом), з 2 ванними кімнатами і 1 балконом. У них можуть комфортно розміститися до 6 чоловік.

«FAMILY OCEAN VIEW» - Сімейна каюта з вікном

Сімейні каюти складаються з двох з'єднаних кают (1 внутрішня каюта і 1 каюта з видом на океан) з 2 ванними кімнатами. У них можуть комфортно розміститися до 6 чоловік.

«SUPER FAMILY»

Каюти Super Family складаються з двох з'єднаних кают (2 каюти з балконами), 2 ванні кімнати (одна з ванною, одна з душовою кабіною) і 2 балконів. У них можуть комфортно розміститися до 6 чоловік.

«SUPER FAMILY PLUS»

Каюти Super Family Plus складаються з трьох з'єднаних кают (1 внутрішня каюта + 2 каюти з балконами), 3 ванні кімнати і 2 балкони. Вони можуть з комфортом розмістити до 10 чоловік.

«SUPER FAMILY PLUS OCEAN VIEW»

Каюти Super Family Plus складаються з трьох з'єднаних кают (1 внутрішня каюта + 2 каюти з видом на океан), з 3 ванними кімнатами. Вони можуть з комфортом розмістити до 10 чоловік.

«OCEAN VIEW» - Каюта з вікном

Всі ліжка можуть бути односпальними або двоспальними (на вимогу). Просторий гардероб, ванна кімната з душем, інтерактивне телебачення, телефон. Wi-Fi доступ в інтернет (за окрему плату), міні-бар, сейф і кондиціонер. Площа приблизно 15-18 кв.м.

«INSIDE» - Внутрішня каюта

Всі ліжка можуть бути односпальними або двоспальними (на вимогу), просторий гардероб, ванна кімната з душем. Інтерактивне телебачення, телефон. Wi-Fi з'єднання (за плату), міні-бар, кавоварка, кондиціонер і сейф. Площа близько 16 кв.м

Розмір, розташування і меблі можуть відрізнятися від показаних (в межах однієї категорії каюти).

Зображення є репрезентативним .