Підпишіться на нашу розсилку:
м.Одеса, вул. Жуковського, 32
+380(48) 737-34-31
+380(44) 360-08-98
горяча лінія (Viber, Telegram)+380(94) 930-74-31

Круїзний лайнер «MSC POESIA» , круїзи, ціни, фото кают

Як поезія приносить нескінченне задоволення, так і чудовий лайнер «MSC Poesia» дає новий вимір в насолоді мистецтвом подорожі по морю.

На борту нашого елегантного круїзного судна ви відкриєте для себе всі переваги подорожі морем в своїх кращих проявах. Це і вражаючий водоспад з мостами в фойє, і сад «Zen» в суші-барі і заспокійливий SPA центр площею 12.000 квадратних футів. Після цього уявіть себе на балконі з видом на океан і зоряним небом над головою і і Ви зрозумієте, що це єдиний спосіб подорожувати стильно.

«MSC Poesia», наше третє судно класу «Musica», було введено в експлаутацію в 2008 році. Як і слід було очікувати від такого класу круїзного лайнера, наше прекрасне судно побудовано відповідно найвищим і самим вимогливим екологічним стандартам, внаслідок чого по праву вважається дійсно сучасним лайнером.

Оформлені в характерному елегантному італійському стилі, з яким гості асоціюють компанію «MSC Cruises», пасажирські каюти теплохода «MSC Poesia» просторі і елегантні. Більшість з них мають балкони. Всі каюти зі смаком оформлені і пасажири по достоїнству оцінять виняткову увагу проектувальників судна до всіх деталей інтер'єру кают, так само як і всього судна в цілому.

Гості можуть доторкнутися до дива в дегустаційному винному барі або розслабитися в барі «Мохіто». Чому б не насолодитися переглядом фільму в кінотеатрі під відкритим небом з величезним екраном поруч з басейном? Дітям сподобається проводити час на ігровому майданчику, стилізованої в дусі динозаврів кам'яного віку, і навіть підлітки будуть задоволені часом, проведеним в підлітковому клубі.

Дарує чудовий сімейне свято, відчуття романтичного втечі до нового і незвіданого, або можливість просто заново відкрити самого себе, чарівна «MSC Poesia» пропонує Вам провести свою відпустку, відправившись в круїз, який, безсумнівно, Вас надихне і наповнить.