Підпишіться на нашу розсилку:
м.Одеса, вул. Жуковського, 32
+380(48) 737-34-31
+380(44) 360-08-98
горяча лінія (Viber, Telegram)+380(94) 930-74-31

Пакети на борту

Фотопакети →

Умови бронювання: & nbsp; Фото пакет пропонується в цифровому форматі і застосовується на пасажирів, які проживають в одній каюті. Весільні і приватні фотосесії, групові фото в пакет не включені. Пакет доступний на весь період круїзу. Круїзна компанія залишає за собою право призупинити дію пакету в будь-який момент. При ануляції заброньованого пакету 100% утримання.

SPA-пакети →

Опис і ціни СПА-пакетів можуть відрізнятися на борту. При придбанні СПА-пакетів безпосередньо на борту лайнера, ціни будуть відрізнятися в більшу сторону і в рахунок буде автоматично включена 15% -а плата за обслуговування. Ціни наведені в євро, але в деяких круїзах в залежності від маршруту вони можуть бути представлені в іншій валюті.

Подарункові пакети →

Пакети бронюються не пізніше, ніж за 2 тижні до заїзду. При бронюванні пакетів безпосередньо на борту, в рахунок буде автоматично включена 15% -ва плата за обслуговування. Необхідно перевіряти наявність пакета на конкретному заїзді.

Пакети пральня →

Пакети бронюються не пізніше, ніж за 2 тижні до заїзду. Ціни пакетів вказані при бронюванні до круїзу, ціни на борту будуть відрізнятися в більшу сторону. Кількість речей, вказане в кожному з пакетів, здаються одноразово вранці до 12:00 і повертаються назад на наступний день після обіду. Пакети бронюються не пізніше, ніж за 2 тижні до заїзду.

Пакети напоїв на борту →

Пакети напоїв повинні бронювати всі гості, що розміщуються в одній каюті, включаючи дітей старше 3 років (їм бронюється NON-ALCOHOLIC PACKAGE CHILD).
Висаджування в основному ресторані за вечерею за одним столом можлива тільки в тому випадку, якщо у всіх гостей заброньовано однаковий пакет напоїв (або ж пакет напоїв відсутня у всіх гостей).

Пакети на шоу Cirque du soleil at sea →

Пасажири з заздалегідь передплаченими пакетами в перші дні посадки на лайнер повинні звернутися на ресепшен театру CAROUSEL LOUNGE і підтвердити свої передплачені пакети CIRQUE DU SOLEIL AT SEA SIGNATURE COCKTAIL AND SHOW або CIRQUE DU SOLEIL AT SEA DINNER AND SHOW. День проведення шоу буде підтверджений на борту лайнера.

Интернет-пакети →

Незважаючи на ваше перебування в круїзі у відкритому морі, ви завжди будете на зв'язку з рідними і друзями. Підключайтеся до Інтернету зі свого ноутбука або іншого девайса, скориставшись бездротовою мережею wi-fi в громадських місцях корабля або в своїй каюті. Ви можете купити інтернет-пакет при бронюванні круїзу або безпосередньо на борту.